484 840 000

Vysokorychlostní neomezený Internet


Připojíme Vás k síti Internet pomocí moderních technologií, které zajistí vysokou kvalitu, spolehlivost a garanci poskytované služby tak, aby jste se stali našim spokojeným zákazníkem.

 

Jaký typ datové přípojky k internetu zvolit?

Pro správný výběr je třeba vědět, který typ datové přípojky je dostupný v objektu, kde chcete službu Internet aktivovat. Bytové a panelové objekty jsou zpravidla označeny samolepkou na vstupních dveřích, která uvádí, jakým typem přípojky je objekt připojen. Pokud si však nejste jistí, nebojte se nás kontaktovat.

Jaké výhody získáte?

  • Při přechodu od jiného poskytovatele nabízíme až 3 měsíce ZDARMA. Umožníme Vám tak využívat kvalitní službu hned, jak se pro ní rozhodnete. Bližší informace Vám rád poskytne náš obchodník.
  • Výpověď u stávajícího poskytovatele služeb vyřídíme za Vás. Ušetříme Vám tím čas a zajistíme bezproblémový přechod k nám.
  • Kvalitní a neomezené vysokorychlostní připojení k síti Internet za využití nejmodernějších technologií. Garantujeme kvalitu poskytované služby.
  • Nízké pořizovací náklady a měsíční poplatky za službu. Neustále aktualizujeme portfólio služeb k dosažení maximální spokojenosti zákazníka. S námi budete stále o krok napřed.
  • Provozovna společnosti ve Vaší blízkosti, jsme tak připraveni na rychlé řešení požadavků zákazníka.
  • Telefonická zákaznická podpora. Naši operátoři jsou dostatečně vyškoleny a připraveny na Vaše dotazy obchodního a technického rázu.

Jak službu objednat, nebo získat více informací?

Využijte jeden z nabízených způsobů:
1. volejte infolinku (+420) 484 840 000, GSM: (+420) 772 720 000
2. vyplňte poptávkový, nebo kontaktní formulář a vyčkejte na telefonát našeho obchodníka
3. navštivte nás osobně na provozovně naší společnosti na adrese Sobotecká 565 v Turnově (areál Maškovy zahrady), rádi Vás osobně poznáme.

 

Nepřehlédněte

 

Typy datových přípojek

Optické připojení Kabelové připojení Wifi připojení

 

Optická přípojka - panelové, bytové a rodinné domy

Služba nabízí neomezený Internet určený pro běžné užití a je určena i pro ty nejnáročnější uživatele Internetu. Služba je dostupná v objektech, které jsou, nebo mají možnost připojení k optické datové síti PAMICO. Připojené bytové a panelové objekty jsou zpravidla označeny informační samolepkou na vstupních dveřích.

CHCI VÍCE INFORMACÍ O SLUŽBĚ


Kabelová přípojka - panelové a bytové domy

Služba nabízí neomezený Internet určený pro běžné užití. Vysoké rychlosti přenosu dat ze sítě Internet zaručí spokojenost uživatele. Služba je dostupná v objektech, které jsou kapacitně připojeny k datové síti PAMICO. Připojené bytové a panelové objekty jsou zpravidla označeny informační samolepkou na vstupních dveřích.

CHCI VÍCE INFORMACÍ O SLUŽBĚ


Bezdrátová přípojka - bytové a rodinné domy bez datové přípojky

Služba nabízí neomezený Internet určený pro běžné užití. Služba je dostupná v i v lokalitách, kde není možné jiné řešení připojení k síti Internet.

CHCI VÍCE INFORMACÍ O SLUŽBĚ


Zákaznický servis

Neváhejte a volejte:

484 840 000
772 720 000