484 840 000

Digitální televize PAMICO TV

Digitální televize PAMICO TV poskytuje uživatelům maximální komfort domácí televizní zábavy. Digitální televizní stream šířený po optické síti přináší vysokou kvalitou obrazu a zvuku. Služba naplno využívá standardu IPTV a umožňuje mnohé funkce, které zpříjemní a obohatí sledování televize. Díky programovému průvodci EPG+ získáte přesné informace o vysílaném pořadu, s TV Archivem lehce naleznete zmeškaný pořad několik dní zpětně, Timeshift a Pause TV Vám umožní pozastavení a libovolný časový posun zpět na aktuálně vysílaném pořadu tak, aby Vám již nic neuteklo, s funkcí nahrávání si uložíte oblíbený pořad i nad rámec TV Archivu, nebo díky rozšířenému vyhledávání naleznete během chvilky Váš oblíbený pořad. Všechny tyto funkce dávají službě charakter domácího centra zábavy. PAMICO TV je televize, kterou můžete sledovat, ať jste kdekoliv. Na set-top-boxu, na tabletu, nebo chytrém telefonu, přes internetový prohlížeč, a nebo na smart televizi. Na všech zařízeních jsou přitom k dispozici stejné funkce v plné šíři a intuitivní ovládání pro dokonalý uživatelský zážitek.

 

Výhody služby

 • Digitální televize využívající standardu IPTV s funkcemi „nové generace”.
 • Televize na doma i na cesty a do všech chytrých zařízení. Sledujte pomocí set-top-boxu, nebo díky funkci Second screen na tabletu, chytrém telefonu, na počítači přes internetový prohlížeč a nebo na smart televizích. Na všech zařízeních jsou k dispozici stejné funkce, v plné šíři a intuitivním ovládáním.
 • Programová nabídka přináší přes 150 televizních kanálů (včetně všech oblíbených kanálů v kvalitě HD). Sestavte si vlastní televizní nabídku díky tematickým balíčkům.
 • Špičková digitální kvalita obrazu ve vysokém rozlišení díky kapacitnímu video streamu.
 • Rozšířený elektronický programový průvodce EPG+ pro získání přesných informací o vysílaném pořadu s aktualizací 6x denně.
 • Rozšířené vyhledávání oblíbeného pořadu a podobných pořadů v několika vteřinách.
 • TV Archiv v kvalitě TV programu pro nalezení Vašeho promeškaného pořadu až 7 dní zpětně.
 • Funkce PauseTV a Timeshift pro pozastavení a časový posun zpět na aktuálně vysílaném pořadu. Již Vám nic neunikne.
 • Pokud jste nestihli začátek Vašeho oblíbeného pořadu, díky funkci StartOver si zvolte jeho začátek a užijte si ho pěkně celý.
 • Nahrávání Vašich oblíbených pořadů nad rámec TV Archivu, k dispozici až 20 hodin pro Vaše nahrávky. Přehrajte si nahraný obsah kdykoliv budete chtít.
 • Sestavení vlastní programové nabídky díky tematickým programovým balíčkům. Balíčky pro sportovní, nebo filmové fanoušky, naše dětské ratolesti, atd..
 • Kvalitní digitální set-top-box plně podporující všechny funkce s přehledným uživatelským prostředím a s podporou nového video kodeku HEVC (H.265), který přináší lepší barvy, dynamický rozsah scény více podobný lidskému oku.
 • Zákaznická podpora pro řešení obchodních, technických dotazů a problémů. Předpokládaná nejdelší doba odezvy našich techniků do 8 servisních hodin a předpokládaná maximální doba opravy služby v případě poruchy ze strany poskytovatele do 24 servisních hodin (servisní hodiny: pondělí až pátek 9:00 – 17:00 hod kromě dnů pracovního klidu)

Popis funkcí služby

 • Elektronický programový průvodce EPG+
  Nabízí kompletní seznam televizních programů a detailní přehled vysílaných pořadů přímo na Vaší TV, nebo chytrém zařízení. Programy jsou přehledně uspořádané tak, aby jste mohli porovnat vysílaný televizní obsah na několika programech najednou a vybrat si ten nejvhodnější. Zobrazte si popis a hodnocení od jiných diváků u konkrétního pořadu, a to s aktualizací 6x denně.

 • TV Archiv až 7 dní zpět
  Umožňuje sledování oblíbených pořadů až 7 dní zpětně! Nemusíte si již hlídat čas, kdy vysílají premiéry Vašich oblíbených pořadů, nebo seriálů. Díky TV archivu si je shlédnete pohodlně v čase, kdy Vám to vyhovuje.

 • nPVR - Pause TV, Timeshift, StartOver
  Pause TV umožňuje pozastavení právě probíhajícího televizního vysílání a Timeshift libovolný časový posun zpět. Pozastavte si jednoduše vysílání, když zrovna potřebujete. Vyřiďte si během Vašeho oblíbeného pořadu např. telefonní hovor s přáteli, nebo rodinou a poté pokračujte ve sledování aktuálního pořadu v místě jeho pozastavení. Pokud Vám uteče chvilka z Vašeho oblíbeného pořadu, vraťte se jednoduše o pár minut zpět a pokračujte plynule ve strhujícím ději pořadu. Pokud jste nestihli začátek svého oblíbeného pořadu, díky funkci StartOver si právě probíhající pořad můžete spustit od úplného začátku a v poklidu si ho celý vychutnat.

 • nPVR - nahrávání
  Nahrávání Vašich oblíbených pořadu už nemůže být snadnější. Díky jednomu stisknutí tlačítka na TV ovladači si zvolíte nahrání vybraného pořadu. Vámi nahraný obsah bude uložen na diskový prostor televizní služby a uschován pro jeho pozdější shlédnutí. Vyvolejte si kdykoliv nahraný obsah a užijte si jeho sledování. Již nepotřebujete vlastní rekordéry a nemusíte řešit diskové úložiště pro nahrání Vašeho oblíbeného pořadu, fuknce nahrávání vše vyřeší za Vás. Připraven až pro 20 hodin Vašich nahrávek.

 • Second screen
  Umožňuje v rámci služby sledování televize na čtyřech chytrých zařízení ať jste kdekoliv. Sledujte televizi na tabletu, chytrém telefonu, na počítači pomocí internetového prohlížeče a nebo na smart televizích. Služba podporuje operační systém Android, iOS, Windows 10, internetový prohlížeče Chrome, Safari, Firefox, Explorer, Opera. Sledujte tak televizi třeba na herní konzoli MS Xbox One, nebo třeba pomocí MS HoloLens, nebo na televizi Samsung SMART TV. Stáhněte si aplikaci PAMICO TV z Google Play, App store, nebo Windows store. Na všech zařízeních jsou přitom k dispozici stejné funkce v plné šíři a samozřejmě také intuitivní ovládání pro dokonalý uživatelský zážitek.

Jaký tarif je pro mě vhodný?

Vždy radíme, aby jste si vybrali tarif, který Vás nejvíce osloví. Všechny tarify obsahují základní volně vysílané TV kanály a jsou od sebe odlišné přidanými dalšími TV kanály, které Vám zpříjemní mnoho chvil strávených při sledování Vašich oblíbených seriálů, filmových žánrů, hudby nebo třeba pohádek. Pokud si nevíte rady, nebojte se nás kontaktovat, rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Instalace služby

Termín instalace se určuje na základě aktuálního vytížení instalačních týmů a dle daného typu datové přípojky. Běžná doba zprovoznění služby po podpisu závazné objednávky, nebo při podpisu účastnické smlouvy je do 2-5 pracovních dnů. Přesný termín instalace také záleží na vzájemné domluvě, ze které vyplyne vhodný termín předání služby.

Jak službu objednat, nebo získat více informací?

Využijte jeden z nabízených způsobů:
1. volejte infolinku (+420) 484 840 000, GSM: (+420) 772 720 000
2. vyplňte poptávkový, nebo kontaktní formulář a vyčkejte na telefonát našeho obchodníka
3. navštivte nás osobně na provozovně naší společnosti na adrese Sobotecká 565 v Turnově (areál Maškovy zahrady), rádi Vás osobně poznáme.

 

TARIFY SLUŽBY:

Tarif PAMICO TV BASIC Tarif PAMICO TV STANDARD Tarif PAMICO TV MAX

Kompletní přehled cen včetně doplňujících informací naleznete v ceníku služby níže v sekci soubory ke stažení. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

 


 

Přehled televizních kanálů v tarifech

PAMICO TV BASIC

1TV RUS Europe, ATM Rozrywka, ATV, Barrandov Krimi HD, BTV (Brněnská TV), CT:D/Art, CT:D HD/Art HD, CT 1, CT 1 HD, CT 1 JM, CT 1 JM HD, CT 1 SM, CT 1 SM HD, CT 2, CT 2 HD, CT 24, CT 24 HD, CT sport, CT sport HD, Dvojka, Dvojka HD, Jednotka, Jednotka HD, Jihočeská televize, JOJ Family HD, Kino Barrandov HD, Mňam TV, Noe, Nova, Nova 2, Nova 2 HD, Nova Action, Nova Action HD, Nova Cinema, Nova Cinema HD, Nova Gold, Nova Gold HD, Nova HD, Óčko, Óčko Star, ORF1, ORF2, Polar, Polsat, Praha TV, Prima, Prima COOL, Prima COOL HD, Prima Comedy Central, Prima HD, Prima Krimi, Prima Krimi HD, Prima LOVE, Prima LOVE HD, Prima MAX, Prima MAX HD, Prima ZOOM, Prima ZOOM HD, ProSieben, Rebel 2 Slušnej kanál, Regionální.tv, Relax, Retro Music, RTL, Seznam TV, Seznam TV HD, Super Polsat, Šlágr TV, TA3, TV Barrandov, TV Barrandov HD, TV Puls, TV Puls 2, TV Rebel, TV Slovácko, TVN, TVN Siedem, TVP Historia, TVP Info, TVP Katowice, TVP Kultura, TVP Sport, TVP1 HD, TVP2 HD, V1, ZDF
1TV RUS 1TV RUS Europe
ATM Rozrywka ATM Rozrywka
ATV ATV
Barrandov Krimi HD Barrandov Krimi HD
BTV (Brněnská TV) BTV (Brněnská TV)
CT:D/Art CT:D/Art
CT:D HD/Art HD CT:D HD/Art HD
CT 1 CT 1
CT 1 HD CT 1 HD
CT 1 JM CT 1 JM
CT 1 JM HD CT 1 JM HD
CT 1 SM CT 1 SM
CT 1 SM HD CT 1 SM HD
CT 2 CT 2
CT 2 HD CT 2 HD
CT 24 CT 24
CT 24 HD CT 24 HD
CT Sport CT Sport
CT Sport HD CT Sport HD
Dvojka Dvojka
Dvojka HD Dvojka HD
Jednotka Jednotka
Jednotka HD Jednotka HD
Jihočeská televize Jihočeská televize
JOJ Family HD JOJ Family HD
Kino Barrandov HD Kino Barrandov HD
Mňam TV Mňam TV
Noe Noe
Nova Nova
Nova 2 Nova 2
Nova 2 HD Nova 2 HD
Nova Action Nova Action
Nova Action HD Nova Action HD
Nova Cinema Nova Cinema
Nova Cinema HD Nova Cinema HD
Nova Gold Nova Gold
Nova Gold HD Nova Gold HD
Nova HD Nova HD
Óčko Óčko
Óčko Star Óčko Star
ORF1 ORF1
ORF2 ORF2
Polar Polar
Polsat Polsat
Praha TV Praha TV
Prima Prima
Prima COOL Prima COOL
Prima COOL HD Prima COOL HD
Prima Comedy Central Prima Comedy Central
Prima HD Prima HD
Prima Krimi Prima Krimi
Prima Krimi HD Prima Krimi HD
Prima LOVE Prima LOVE
Prima LOVE HD Prima LOVE HD
Prima MAX Prima MAX
Prima MAX HD Prima MAX HD
Prima ZOOM Prima ZOOM
Prima ZOOM HD Prima ZOOM HD
ProSieben ProSieben
Rebel 2 Slušnej kanál Rebel 2 Slušnej kanál
Regionální.tv Regionální.tv
Relax Relax
Retro Music Retro Music
RTL RTL
Seznam TV Seznam TV
Seznam TV HD Seznam TV HD
Super Polsat Super Polsat
Šlágr TV Šlágr TV
TA3 TA3
TV Barrandov TV Barrandov
TV Barrandov HD TV Barrandov HD
TV Puls TV Puls
TV Puls 2 TV Puls 2
TV Rebel TV Rebel
TV Slovácko TV Slovácko
TVN TVN
TVN Siedem TVN Siedem
TVP Historia TVP Historia
TVP Info TVP Info
TVP Katowice TVP Katowice
TVP Kultura TVP Kultura
TVP Sport TVP Sport
TVP1 HD TVP1 HD
TVP2 HD TVP2 HD
V1 V1
ZDF ZDF

PAMICO TV STANDARD

1TV RUS Europe, AMC (American Movie Classics), AMC (American Movie Classics)(HD), Animal Planet, Arena SPORT 1 HD, Arena SPORT 2, ATM Rozrywka, ATV, AXN, AXN Black, ANX White, Barrandov Krimi HD, Brazzers TV Europe, BTV (Brněnská TV), CNN, CS film/ CS mini/ Horor Film, CT:D/Art, CT:D HD/Art HD, CT 1, CT 1 HD, CT 1 JM, CT 1 JM HD, CT 1 SM, CT 1 SM HD, CT 2, CT 2 HD, CT 24, CT 24 HD, CT sport, CT sport HD, DeLuxeMusic, Deutsche Welle, Discovery Channel, Disney Channel, Disney Channel junior, Dvojka, Dvojka HD, Euronews, Eurosport 2 HD, Eurosport 1 HD, Fashion TV, Film Europe, Film Europe HD, Filmbox, Fishing & Hunting, Jednotka, Jednotka HD, Jihočeská televize, JOJ Family HD, JOJ Cinema HD, Kino Barrandov HD, Kino Svět, Markíza International HD, Minimax, Mňam TV, MTV CZ, National Geographic, National Geographic Wild, Nickelodeon, Nickelodeon Jr., Noe, Nova, Nova 2, Nova 2 HD, Nova Action, Nova Action HD, Nova Cinema, Nova Cinema HD, Nova Gold, Nova Gold HD, Nova HD, Nova Sport 1, Nova Sport 2 HD, Óčko, Óčko Star, ORF1, ORF2, Polar, Polsat, Praha TV, Prima, Prima COOL, Prima COOL HD, Prima Comedy Central, Prima HD, Prima Krimi, Prima Krimi HD, Prima LOVE, Prima LOVE HD, Prima MAX, Prima MAX HD, Prima ZOOM, Prima ZOOM HD, ProSieben, Rebel 2 Slušnej kanál, Regionální.tv, Relax, Retro Music, RTL, Seznam TV, Seznam TV HD, Spektrum HD, Sport 1, Sport 2 HD, Super Polsat, Šlágr TV, TA3, TLC, Travel Channel, TV Barrandov, TV Barrandov HD, TV Puls, TV Puls 2, TV Rebel, TV Slovácko, TVN, TVN Siedem, TVP Historia, TVP Info, TVP Katowice, TVP Kultura, TVP Sport, TVP1 HD, TVP2 HD, V1, ZDF
1TV RUS 1TV RUS Europe
AMC AMC
AMC HD AMC (HD)
Animal Planet Animal Planet
Arena SPORT 1 HD Arena SPORT 1 HD
Arena SPORT 2 Arena SPORT 2
ATM Rozrywka ATM Rozrywka
ATV ATV
AXN AXN
AXN Black AXN Black
AXN White AXN White
Barrandov Krimi HD Barrandov Krimi HD
Brazzers TV Europe Brazzers TV Europe
BTV BTV (Brněnská TV)
CNN CNN
CS film/CS mini/Horor Film CS film/CS mini/Horor Film
CT:D/Art CT:D/Art
CT:D HD/Art HD CT:D HD/Art HD
CT 1 CT 1
CT 1 HD CT 1 HD
CT 1 JM CT 1 JM
CT 1 JM HD CT 1 JM HD
CT 1 SM CT 1 SM
CT 1 SM HD CT 1 SM HD
CT 2 CT 2
CT 2 HD CT 2 HD
CT 24 CT 24
CT 24 HD CT 24 HD
CT sport CT sport
CT sport HD CT sport HD
DeLuxeMusic DeLuxeMusic
Deutsche Welle Deutsche Welle
Discovery Channel Discovery Channel
Disney Channel Disney Channel
Disney Channel junior Disney Channel junior
Dvojka Dvojka
Dvojka HD Dvojka HD
Euronews Euronews
Eurosport 2 HD Eurosport 2 HD
Eurosport 1 HD Eurosport 1 HD
Fashion TV Fashion TV
Film Europe Film Europe
Film Europe HD Film Europe HD
Filmbox Filmbox
Fishing & Hunting Fishing & Hunting
Jednotka Jednotka
Jednotka HD Jednotka HD
Jihočeská televize Jihočeská televize
JOJ Family HD JOJ Family HD
JOJ Cinema HD JOJ Cinema HD
Kino Barrandov HD Kino Barrandov HD
Kino Svět Kino Svět
Markíza International HD Markíza International HD
Minimax Minimax
Mňam TV Mňam TV
MTV CZ MTV CZ
National Geographic Nat. Geographic
National Geographic Wild Nat. Geographic Wild
Nickelodeon Nickelodeon
Nickelodeon Jr. Nickelodeon Jr.
Noe Noe
Nova Nova
Nova 2 Nova 2
Nova 2 HD Nova 2 HD
Nova Action Nova Action
Nova Action HD Nova Action HD
Nova Cinema Nova Cinema
JNova Cinema HD Nova Cinema HD
Nova Gold Nova Gold
Nova Gold HD Nova Gold HD
Nova HD Nova HD
Nova Sport 1 Nova Sport 1
Nova Sport 2 HD Nova Sport 2 HD
Óčko Óčko
Óčko Star Óčko Star
ORF1 ORF1
ORF2 ORF2
Polar Polar
Polsat Polsat
Praha TV Praha TV
Prima Prima
Prima COOL Prima COOL
Prima COOL HD Prima COOL HD
Prima Comedy Central Prima Comedy Central
Prima HD Prima HD
Prima Krimi Prima Krimi
Prima Krimi HD Prima Krimi HD
Prima LOVE Prima LOVE
Prima LOVE HD Prima LOVE HD
Prima MAX Prima MAX
Prima MAX HD Prima MAX HD
Prima ZOOM Prima ZOOM
Prima ZOOM HD Prima ZOOM HD
ProSieben ProSieben
Rebel 2 Slušnej kanál Rebel 2 Slušnej kanál
Regionální.tv Regionální.tv
Relax Relax
Retro Music Retro Music
RTL RTL
Seznam TV Seznam TV
Seznam TV HD Seznam TV HD
Spektrum HD Spektrum HD
Sport 1 Sport 1
Sport 2 HD Sport 2 HD
Super Polsat Super Polsat
Šlágr TV Šlágr TV
TA3 TA3
TLC TLC
Travel Channel Travel Channel
TV Barrandov TV Barrandov
TV Barrandov HD TV Barrandov HD
TV Puls TV Puls
TV Puls 2 TV Puls 2
TV Rebel TV Rebel
TV Slovácko TV Slovácko
TV5Monde TV5Monde
TVN TVN
TVN Siedem TVN Siedem
TVP Historia TVP Historia
TVP Info TVP Info
TVP Katowice TVP Katowice
TVP Kultura TVP Kultura
TVP Sport TVP Sport
TVP1 HD TVP1 HD
TVP2 HD TVP2 HD
V1 V1
ZDF ZDF

PAMICO TV MAX

1TV RUS Europe, 360TuneBox, AMC (American Movie Classics), AMC (American Movie Classics)(HD), Animal Planet, Arena SPORT 1 HD, Arena SPORT 2, ATM Rozrywka, ATV, AXN, AXN Black, ANX White, Baby TV, Barrandov Krimi HD, BBC World, Brazzers TV Europe, BTV (Brněnská TV), Cinemax 2 HD, Cinemax HD, CS film/ CS mini/ Horor Film, CT:D/Art, CT:D HD/Art HD, CT 1, CT 1 HD, CT 1 JM, CT 1 JM HD, CT 1 SM, CT 1 SM HD, CT 2, CT 2 HD, CT 24, CT 24 HD, CT sport, CT sport HD, Československo HD / Festival Cinema HD, CNN, DeLuxeMusic, Deutsche Welle, Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Showcase HD, Disney Channel, Disney Channel junior, DocuBox HD, DTX, Dvojka, Dvojka HD, Erox HD, Eroxxx HD, Euronews, Eurosport 2 HD, Eurosport 1 HD, Fashion TV, FashionBox HD, FightBox HD, Film Europe, Film Europe HD, Filmbox, Filmbox Extra HD, Filmbox Family, Filmbox Plus, Filmbox Premium, Filmbox Premium HD, Fishing & Hunting, Golf Channel HD, HBO HD, HBO2 HD, HBO3 HD, IDX, Jednotka, Jednotka HD, Jihočeská televize, JOJ Family HD, JOJ Cinema HD, Kino Barrandov HD, Kino Svět, Markíza International HD, Minimax, Mňam TV, MTV CZ, National Geographic, National Geographic HD, National Geographic Wild, Nickelodeon, Nickelodeon Jr., Noe, Nova, Nova 2, Nova 2 HD, Nova Action, Nova Action HD, Nova Cinema, Nova Cinema HD, Nova Gold, Nova Gold HD, Nova HD, Nova Sport 1, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD, Óčko, Óčko Star, ORF1, ORF2, Playboy TV, Polar, Polsat, Praha TV, Prima, Prima COOL, Prima COOL HD, Prima Comedy Central, Prima HD, Prima Krimi, Prima Krimi HD, Prima LOVE, Prima LOVE HD, Prima MAX, Prima MAX HD, Prima ZOOM, Prima ZOOM HD, ProSieben, Rebel 2 Slušnej kanál, Regionální.tv, Relax, Retro Music, RTL, Seznam TV, Seznam TV HD, Spektrum HD, Sport 5, Sport 1, Sport 2 HD, Super Polsat, Šlágr TV, TA3, TLC, Travel Channel, TV Barrandov, TV Barrandov HD, TV Puls, TV Puls 2, TV Rebel, TV Slovácko, TV5MONDE, TVN, TVN Siedem, TVP Historia, TVP Info, TVP Katowice, TVP Kultura, TVP Sport, TVP1 HD, TVP2 HD, V1, ZDF
1TV RUS Europe 1TV RUS Europe
360TuneBox 360TuneBox
AMC AMC
AMC HD AMC HD
Animal Planet Animal Planet
Arena SPORT 1 HD Arena SPORT 1 HD
Arena SPORT 2 Arena SPORT 2
ATM Rozrywka ATM Rozrywka
ATV ATV
AXN AXN
AXN Black AXN Black
AXN White AXN White
Baby TV Baby TV
Barrandov Krimi HD Barrandov Krimi HD
BBC World BBC World
Brazzers TV Europe Brazzers TV Europe
BTV BTV (Brněnská TV)
Cinemax 2 HD Cinemax 2 HD
Cinemax HD Cinemax HD
CNN CNN
CS film/CS mini/Horor film CS film/CS mini/Horor film
CT:D/Art CT:D/Art
CT:D/Art HD CT:D/Art HD
CT 1 CT 1
CT 1 HD CT 1 HD
CT 1 JM CT 1 JM
CT 1 JM HD CT 1 JM HD
CT 1 SM CT 1 SM
CT 1 SM HD CT 1 SM HD
CT 2 CT 2
CT 2 HD CT 2 HD
CT 24 CT 24
CT 24 HD CT 24 HD
CT Sport CT Sport
CT Sport HD CT Sport HD
Československo HD/Festival Cinema HD ČS HD/Festival Cinema HD
DeLuxeMusic DeLuxeMusic
Deutsche Welle Deutsche Welle
Discovery Channel Discovery Channel
Discovery Channel Discovery Science
Discovery Channel Discovery Showcase HD
Disney Channel junior Disney Channel
Disney Channel junior Disney Channel junior
DocuBox HD DocuBox HD
DTX DTX
Dvojka Dvojka
Dvojka HD Dvojka HD
Erox HD Erox HD
Eroxxx HD Eroxxx HD
Euronews Euronews
Eurosport 2 HD Eurosport 2 HD
Eurosport 1 HD Eurosport 1 HD
Fashion TV Fashion TV
FashionBox HD FashionBox HD
FightBox HD FightbBox HD
Film Europe Film Europe
Film Europe HD Film Europe HD
FilmBox Filmbox
Filmbox Extra HD Filmbox Extra HD
Filmbox Family Filmbox Family
Filmbox PLus Filmbox Plus
Filmbox Premium Filmbox Premium
Filmbox Premium HD Filmbox Premium HD
Fishing & Hunting Fishing & Hunting
France 24 France 24
Golf Channel HD Golf Channel HD
HBO HD HBO HD
HBO2 HD HBO2 HD
HBO3 HD HBO3 HD
IDX IDX
Jednotka Jednotka
Jednotka HD Jednotka HD
Jihočeská televize Jihočeská televize
JOJ Family HD JOJ Family HD
JOJ Cinema HD JOJ Cinema HD
Kino Barrandov HD Kino Barrandov HD
Kino Svět Kino Svět
Markíza International HD Markíza International HD
Minimax Minimax
Mňam TV Mňam TV
MTV CZ MTV CZ
National Geographic Nat. Geographic
National Geographic HD Nat. Geographic HD
National Geographix Wild Nat. Geographic Wild
Nickelodeon Nickelodeon
Nickelodeon Jr. Nickelodeon Jr.
Noe Noe
Nova Nova
Nova 2 Nova 2
Nova 2 HD Nova 2 HD
Nova Action Nova Action
Nova Action HD Nova Action HD
Nova Cinema Nova Cinema
Nova Cinema HD Nova Cinema HD
Nova Gold Nova Gold
Nova Gold HD Nova Gold HD
Nova HD Nova HD
Nova Sport 1 Nova Sport 1
Nova Sport 1 HD Nova Sport 1 HD
Nova Sport 2 HD Nova Sport 2 HD
Óčko Óčko
Óčko Star Óčko Star
ORF1 ORF1
ORF2 ORF2
Playboy TV Playboy TV
Polar Polar
Polsat Polsat
Praha TV Praha TV
Prima Prima
Prima COOL Prima COOL
Prima COOL HD Prima COOL HD
Prima Comedy Central Prima Comedy Central
Prima HD< Prima HD
Prima Krimi Prima Krimi
Prima Krimi HD Prima Krimi HD
Prima LOVE Prima LOVE
Prima LOVE HD Prima LOVE HD
Prima MAX Prima MAX
Prima MAX HD Prima MAX HD
>Prima ZOOM Prima ZOOM
Prima ZOOM HD Prima ZOOM HD
ProSieben ProSieben
Rebel 2 Slušnej kanál Rebel 2 Slušnej kanál
Regionální.tv Regionální.tv
Relax Relax
Retro Music Retro Music
RTL RTL
Seznam TV Seznam TV
Seznam TV HD Seznam TV HD
Spektrum HD Spektrum HD
Sport 5 Sport 5
Sport 1 Sport 1
Sport 2 HD Sport 2 HD
Super Polsat Super Polsat
Šlágr TV Šlágr TV
TA3 TA3
TLC TLC
Travel Channel Travel Channel
TV Barrandov TV Barrandov
TV Barrandov HD TV Barrandov HD
TV Puls TV Puls
TV Puls 2 TV Puls 2
TV Rebel TV Rebel
TV Slovácko TV Slovácko
TV5MONDE TV5MONDE
TVN TVN
TVN Siedem TVN Siedem
TVP Historia TVP Historia
TVP Info TVP Info
TVP Katowice TVP Katowice
TVP Kultura TVP Kultura
TVP Sport TVP Sport
TVP1 HD TVP1 HD
TVP2 HD TVP2 HD
V1 V1
ZDF ZDF

 


 

Přehled volitelných tematických programových balíčků

HBO 1

HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD
HBO HD
HBO 2 HD
HBO 3 HD

HBO 2

Cinemax HD, Cinemax2 HD, HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD
Cinemax HD
Cinemax2 HD
HBO HD
HBO 2 HD
HBO 3 HD

FILMY

Film Europe, Film Europe HD, AXN, AXN White, AXN Black, Filmbox, JOJ Cinema HD
Film Europe
Film Europe HD
AXN
AXN White
AXN Black
Filmbox
JOJ Cinema HD

SUPERBOX

Erox HD, Eroxxx HD, FashionBox HD, FightBox HD, Filmbox, Filmbox Premium, Filmbox Family, Filmbox Extra HD, Filmbox Plus
Erox HD
Eroxxx HD
FashionBox HD
FightBox HD
Filmbox
Filmbox Premium
Filmbox Family
Filmbox Extra HD
Filmbox Plus

SPORT

Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Nova Sport 1, Sport 5, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD, ArenaSPORT 1 HD, ArenaSPORT 2, Golf Channel
Eurosport HD
Eurosport 2 HD
Nova Sport 1
Sport 5
Nova Sport 1 HD
Nova Sport 2
ArenaSPORT 1 HD
ArenaSPORT 2
Golf Channel

DĚTSKÉ

Disney Channel, Disney Channel Junior, Nickelodeon, Nickelodeon Jr., Baby TV
Disney Channel
Disney Channel junior
Nickelodeon
Nickelodeon Jr.
Baby TV

ČESKÉ

CS film/CS mini, Horor film, Československo HD/Festival Cinema HD
CS film/CS mini
Horor film
ČS HD/Festival Cinema HD

LÁSKA

Brazzers TV Europe, Erox HD, Eroxxx HD, Playboy TV
Brazzers TV Europe
Erox HD
Eroxxx HD
Playboy TV

ZPRAVODAJSKÉ

BBC World, Deutsche Welle, EuroNews, Fashion TV, France 24, TV5Monde
BBC World
Deutsche Welle
EuroNews
Fashion TV
France 24
TV5Monde

DOKUMENTY

Discovery, National Geographic, National Geographic Wild, Animal Planet, TLC, Fishing & Hunting, Discovery HD, IDX, Discovery Science, DTX, National Geographic HD, Travel Channel
Discovery
Nat. Geographic
Nat. Geographic Wild
Animal Planet
TLC
Fishing & Hunting
Discovery HD
IDX
Discovery Science
DTX
Nat. Geographic HD
Travel Channel

 


 

Digitální televize na všech chytrých zařízeních

Sledujte televizi na set-top boxu, tabletu či chytrém telefonu (Android, iOS, Windows 10), na webu (Chrome, Safari, Firefox, Explorer, Opera), nebo na smart televizích Samsung. Na všech zařízeních jsou přitom k dispozici stejné funkce v plné šíři a samozřejmě také intuitivní ovládání pro dokonalý uživatelský zážitek. Stáhněte si aplikaci PAMICO TV!

 

Aplikace PAMICO TV

Google Play Apple Store Microsoft Store

 

PAMICO TV Přehrávání PAMICO TV EPG+ PAMICO TV Vyhledávání mobil PAMICO TV Nahrávky mobil PAMICO TV Archiv mobil

PAMICO TV Přehrávání tablet
PAMICO TV Program tablet
PAMICO TV Nahrávky tablet PAMICO TV Archiv tablet

 


 

TIPY DIGITÁLNÍ TELEVIZE

Zařízení IPTV Sledujte televizi na libovolném zařízení!

Televize na doma i na cesty a do všech chytrých zařízení. Sledujte pomocí set-top-boxu, nebo díky funkci Second screen na tabletu, chytrém telefonu, na počítači přes internetový prohlížeč a nebo na smart televizích. Na všech zařízeních jsou k dispozici stejné funkce, v plné šíři a intuitivním ovládáním.

 


Jedinečné funkce, které ocení každý!

TV Archiv, rozšířený programový průvodce EPG+, pozastavení aktuálního vysílání, nahrávání oblíbených pořadů, spustění pořadu od začátku, nebo libovolný časový posun ve vysíláném pořadu přináší maximální komfort při sledování televize.
Funkce IPTV

 Zákaznický portál PAMICO TV

Jednoduchá správa televizní služby!

Díky přehlednému zákaznickému portálu televizní služby PAMICO TV si můžete libovolně přidávat a ubírat chytré zařízení, které používají digitální televizní službu PAMICO TV pomocí funkce Second screen.

 

 

Výhodné balíčky služeb

* Více informací o výhodách kombinace služeb naleznete v kompletních cenících nabízených služeb, popř. Vám je rádi sdělí naši obchodní zástupci. Neváhejte nás kontaktovat, získejte více a plaťte méně!

 


Soubory ke stažení

Zákaznický servis