484 840 000

CHYTRÁ TELEVIZE S KOMFORTNÍMI FUNKCEMI

Víte, že s naší televizí Vám již neunikne žádný oblíbený pořad! Díky novým funkcím chytré televize bude sledování Vašich oblíbených pořadů ještě příjemnější. Seznamte se s moderními funkcemi, které jsou součástí televizní služby a které Vám přináší neuvěřitelný komfort televizní zábavy.

Nové funkce chytré televize, které musíte mít!

TV archiv 72 hodin

Co přináší a umožňuje? Sledování pořadů u vybraných televizních kanálů zpětně až 72 hodin! Nemusíte si již hlídat čas, kdy vysílají premiéry Vašich oblíbených pořadů.  Díky TV archivu si je shlédněte pohodlně v čase, kdy Vám to vyhovuje.

Pause TV až 30 minut

Tato příjemná funkce slouží k pozastavení televizního vysílání až na 30 minut! Pozastavte si jednoduše vysílání, když zrovna potřebujete. Vyřiďte si během Vašeho oblíbeného pořadu např. telefonní hovor s přáteli, nebo rodinou a poté pokračujte ve sledování pořadu v místě jeho pozastavení.

nPVR nahrávání

Nahrávání Vašich oblíbených filmů, nebo pořadů už nemůže být snadnější. Díky jednomu stisknutí tlačítka na TV ovladači si zvolíte nahrání vybraného pořadu. Vámi nahraný obsah bude uložen na náš diskový prostor a uschován bez časového omezení.  Vyvolejte si kdykoliv nahraný obsah a užijte si jeho sledování. Již nepotřebujete vlastní rekordéry a nemusíte řešit diskové úložiště pro nahrání Vašeho oblíbeného pořadu, nPVR nahrávání vše vyřeší za Vás.

Nečekejte a využijte jedinečné možnosti televizního komfortu!

Více informací o chytré telvizi zde.

Zákaznický servis