484 840 000

Internet ONE MAX HD

Superrychlé a stabilní připojení k síti Internet bez datového a časového omezení, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Pro přenos dat služba využívá optickou datovou síť s použitím nejmodernějších technologií a tím se stává bezkonkurenční službou Internet poskytovanou ve Vašem okolí. Optické datové sítě se vyznačují bezporuchovostí, vysokou kapacitou datového přenosu a jsou vhodné pro přenos nejnáročnějších datových telekomunikačních služeb. Internet ONE MAX HD dosahuje reálné rychlosti stahování dat ze sítě Internet až 600 Mb/s. Díky svým technickým parametrům tak umožňuje např. sledování on-line videa v kvalitě HD vždy, kdy si jen budete přát.

 

Popis a výhody služby

  • Služba obsahuje dynamickou privátní (takzv. bezpečnou) IP adresu, která zajišťuje ochranu proti nežádoucímu přístupu na Vaše PC ze sítě Internet.
  • Přístup k síti Internet bez datového a časového omezení, budete stále ONLINE.
  • Řízeno speciálním systémem na regulaci rychlosti služby, který umožňuje využívat uvedené maximální rychlosti. U služby není nasazen FUP (Fair User Policy), který by snižoval přenosové rychlosti na základě nadměrného zatěžování sítě jako je např. dlouhodobé stahování velkého objemu dat atd.
  • Základní výstupní technologie je Ethernet, stačí, aby Váš PC, nebo notebook obsahoval síťovou kartu, která bývá nezbytnou součástí nových zařízení.
  • Služba je určena pro připojení jednoho, nebo více PC v bytové jednotce, nebo rodinném domě účastníka, kde je zřízena datová zásuvka.
  • Možnost přidělení veřejné IP adresy. Vaše PC, nebo jiné síťové zařízení pak bude dostupné ze sítě Internet. Vhodné např. pro vzdálený přístup, nebo vzdálenou správu Vašeho PC.
  • Rozšíření o vlastní drátový nebo bezdrátový router, zařízení umožňující provoz vlastní domácí sítě pro připojení libovolného počtu PC, notebooků a jiných síťových zařízení.
  • Zákaznická podpora pro řešení obchodních, technických dotazů a problémů. Předpokládaná nejdelší doba odezvy našich techniků do 8 servisních hodin a předpokládaná maximální doba opravy služby v případě poruchy ze strany poskytovatele do 24 servisních hodin (servisní hodiny: pondělí až pátek 9:00 – 17:00 hod kromě dnů pracovního klidu)

Instalace služby

Termín instalace se určuje na základě aktuálního vytížení instalačních týmů a dle daného typu datové přípojky. Běžná doba zprovoznění služby po podpisu závazné objednávky, nebo při podpisu účastnické smlouvy je do 2-5 pracovních dnů. Přesný termín instalace také záleží na vzájemné domluvě, ze které vyplyne vhodný termín předání služby.

Jak službu objednat, nebo získat více informací?

Využijte jeden z nabízených způsobů:
1. volejte infolinku (+420) 484 840 000, GSM: (+420) 772 720 000
2. vyplňte poptávkový, nebo kontaktní formulář a vyčkejte na telefonát našeho obchodníka
3. navštivte nás osobně na provozovně naší společnosti na adrese Sobotecká 565 v Turnově (areál Maškovy zahrady), rádi Vás osobně poznáme.

 

TYPY DATOVÝCH PŘÍPOJEK

Optika - rodinný dům
Optika - bytový dům Optika - panelový dům

RODINNÝ DŮM
(FTTH)

BYTOVÝ DŮM
(FTTHm, FTTB)

PANELOVÝ DŮM
(FTTHm, FTTB)

 


 

VLASTNOSTI SLUŽBY

On-line HD videa On-line TV On-line hry Rychlý cloud Bezpečná síť
On-line HD video On-line TV On-line hry Rychlý cloud Bezpečná síť

 


 

RYCHLOSTNÍ TARIFY

Tarif Internet ONE MAX HD 30 Mb/s Tarif Internet ONE MAX HD 90 Mb/s Tarif Internet ONE MAX HD 300 Mb/s Tarif Internet ONE MAX HD 600 Mb/s

Kompletní přehled cen včetně doplňujících informací naleznete v ceníku služby Internet ONE MAX HD níže v sekci soubory ke stažení. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Výše uvedené rychlostní tarify služby Internet ONE MAX HD jsou dostupné na všech typech optických datových přípojek.

 


 

TIPY VYSOKORYCHLOSTNÍHO INTERNETU


Spojíme Vás s celým světem!

Díky moderním datovým sítím a technologiím poskytujeme internetové připojení bez kompromisu na které se můžete spolehnout. Přinášíme Internet bez hranic a omezení, který bude vždy připraven pro Vaše užití!
Připravíme Internet pro všechny Vaše chytré zařízení!

Dodáme Vám výkonné síťové zařízení (router) a zároveň vytvoříme vlastní chráněnou datovou síť u Vás doma, nebo v kanceláři, která bude dostupná pro všechny Vaše chytré zařízení. Připojená zařízení tak budou vždy připravena na Vaše požadavky!


Zařídíme Vám bezpečný Internet!

Nainstalujeme na Vaše chytré zařízení komplexní ochranu Internetu tak, aby bylo neustále efektivně chráněno před hrozbami Internetu, jako jsou viry, bezpečnostní útoky a to díky profesionálním a osvědčeným nástrojům!
Garantujeme kvalitu a funkčnost služby!

K poskytované službě Vám dáme garanci její kvality a dostupnosti, technickou a servisní podporu. Poskytneme Vám službu, o kterou se nebudete muset starat!

Výhodné balíčky služeb

* Více informací o výhodách kombinace služeb naleznete v kompletních cenících ostatních nabízených služeb, popř. Vám je rádi sdělí naši obchodní zástupci. Neváhejte nás kontaktovat, získejte více a plaťte méně!

 


Soubory ke stažení

Zákaznický servis